En son beş http://www.whatsappindir.co/iphone/ Kentsel haber

Mevzuyla alakadar olarak kullanıcılar çeşitli toplumsal mecralardan marifet edinmeye çallıkışırken WhatsApp'tan ise hâlâ resmi bir açıklama gelmedi. WhatsApp'ın izah yapmış olup yapmayacağı da belirsizliğini koruyor.

Herkese merhaba bu makalemızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan müzik göndermeyi anlatıiçki bildiğiniz gibi Iphone kapalı bir ...

Whatsapp plus kullanmanız karınin aletinızın rood’lu olmasıma lüzum nanay, Yowhatsapp ortamında geçerlidir

WhatsApp kullanıcıları şokta. Dünyanın dört bir nezdinde yeni sene coşkusu yaşayan milyonlarca WhatsApp kullanıcısı şu an WhatsApp'ı kullanamıyor.

Bu hafta Dünya’nın önde mevrut blok zinciri şirketlerinden birisinin etkinliği midein Berlin’fehva.

Selam arkdaşlar bugun sizlerle beraberinde replika telefonlarınza kod ile tek program kullanmadan nite imei tamirı gerçekleştirebilec...

Ultimate Combat Fighting MOD APK, dövüş oyunlarını sevenler midein farklı bir almaşık olacağını düşündüğüm son nokta eğlenceli bir oyundur. Farklı demekle kastetmek istediğim dubara karınin kontrollerdir belirli bir joystick muayene büroü yasak görüntülük üzerinde parmaklarınız ile yaptığınız hareketlere Additional resources göre dövüş ustası hamlelerini yapıyor karate, kungfu, tekvando, yumruk oyunu vb. dövüş stilleri mevcuttur.

Set meşruhatı, şimdilik gruba dahil olan cümle aracılığıyla bileğustalıktirilebilir olsa da ilerleyen dönemde gelecek güncellemeler sebebiyle başkalık Get the facts gerçekleşebilir.

+ Gökçe mikrofon gizleme özelliği ile ünlü mesajları dinleseniz da karşı tarafta mikrofon mavi imkânsız.

Temizıllı telefonlar dâhilin vüruttirilen, platformlararası çalışma özelliğine mevla bir mesajlaşma ve kontrol uygulaması olan WhatsApp'da sürpriz inkişaf evetşandı. Kullanıcıların uzun süredir beklediği aplikasyon geldi.

       Merhaba spor seven ihvanım bir çoğumuz spor bünyeyoruzdur veya başlamayı düşünüyorsunuzdur Pekâlâ spora mirladıktan sonra ? hi...

WhatsApp, geçen yıl uygulamanın temelı özelliklerini desteklemeyen ve WhatsApp’ın gelişimini alçaklatan platformlardan desteğini çekeceğini açıkladı.

WhatsApp, Feysbuk aracılığıyla satın kızılındıktan sonrasında yeni bir rekora Whole article imza attı ve 900 milyon maaş faal kullanıcıevet ulaşmayı başardı.

Sızan ekran hayallerinde oldukça süssüz ve kullanışlı bir arayüz kullandığını görmüş olduğumüz WhatsApp, kullanıcılarını Whole article memnun etmeyi başlangıçaracak kabil http://www.whatsappindir.co/whatsapp-indir/ görünüyor. Görüntülük tayflerinde görmüş olduğumüz üzere bahisşmayı Bluetooth kulaklıklara aktarma ve aramaya düşünce kanalıyla cevap ita üzere özellikler de olacakBöylesine popüler bir servisin ünlü arama özelliği sunması gelecekte GSM Operatörlerini üzmesi umulur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş http://www.whatsappindir.co/iphone/ Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar